Gizlilik

Adresimi Vermek İstemiyorum. Sipariş Verebilir Miyim?

Adresinizi vermeden de sipariş vermeniz mümkündür. Siparişiniz kargo şubesine yönlendirerek siparişinizi oradan teslim alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sipariş esnasında il/ilçe adresinizi girdikten sonra adres kısmına “kargo şubesinden teslim almak istiyorum” yazarak veya adres kısmında şube adı belirterek sipariş verebilirsiniz.

Kargo ve Teslimat

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Siparişiniz müşteri temsilcisi tarafından onaylandıktan sonra hazırlanarak 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde size mail ve sms ile bilgilendirme yapılır.

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde size teslim edilmektedir. Bu süre mobil dağıtım bölgelerinde 5 iş gününe kadar çıkabilir.

Siparişimi Taşıyan Görevli Paket İçeriğini Biliyor Mu?

Kesinlikle hayır. Gizli kargo ve gizli paketleme sistemimiz sayesinde ürününüzü taşıyan kargo görevlisi paket içeriğini kesinlikle bilmemektedir. Paketler üzerinde sitemize ait reklam, logo veya yazı bulunmakla birlikte faturanızda da siparişiniz sadece giyim olarak belirtilir. Bu şekilde yapılan gönderiler sayesinde kargo görevlileri veya 3. Kişiler paket içeriğini tahmin bile edememektedir.

Ödeme Yöntemleri

Hangi Yollar ile Ödeme Yapabilirim?

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde birden fazla çeşitte size ödeme imkanı tanıyoruz. Bunlar şu şekildedir;

  1. Kredi Kartı ile Ödeme
  2. Banka yoluyla EFT/Havale ile ödeme
  3. ATM yoluyla ile ödeme (0 masraf)
  4. Kapıda ödeme (50 TL ve üzeri siparişlerde)

Bu yöntemlerden size uygun olanı seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

ATM Yöntemiyle Ödeme Nedir?

Bu ödeme türünde size en yakın FİNANSBANK atmsi ile bize kartsız, masrafsız siparişiniz için ödeme yapabilirsiniz. Hiçbir ek ücret olmayan bu ödeme yönteminde toplam tutarak ek %5 indirim de mevcuttur.

Kapıda Ödeme Nedir?

Bu ödeme türünde sipariş teslimi esnasında ödemeyi kargo görevlisine yaparak ürünü teslim alabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi sitemiz üzerinden vereceğiniz 50 TL ve üzeri siparişlerinizde geçerlidir. Toplam tutara ek olarak 7 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bu tutar kargo ücreti ile karıştırılmamalıdır. Bu ödeme yöntemi için kargo firmasının talep ettiği hizmet ücretidir.

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilir Miyim?

Evet yapabilirsiniz. Kapıda veya kargo şubesinde teslimat esnasında ödemeyi kredi kartınız ile yapacağınız belirterek, kredi kartı ile sorunsuz ödeme gerçekleştirebilirsiniz.