Öğrenci Kostümü

Öğrenci Kostümü

Öğrenci Kostümü Seçenekleri 
 
Kadın giyim ve iç giyim kategorisinde yer alan öğrenci kostümü farklı desenleri ve tasarımları ile kadınlar için özel üretilmiş kreasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Diğer fantezi giyimlerinde olduğu gibi bu özel seçkilere sahip ürünler de 3 parçadan oluşmaktadır. Birinci parçayı büstiyer ikinci parçayı ise liseli kıyafetlerin olmazsa olmaz tasarımı kabul edilen kareli etek meydana getirmektedir. Üçüncü parçalarda ise ayarlanabilir jartiyer modelleri bulunmaktadır.
 
Talepleri bu doğrultuda olan hanımlar için göğsü açıkta bırakan tamamen transparan özelliklere sahip listeli kıyafetleri ve öğrenci kostümü seçenekleri de ürün kategorilerinde yer almaktadır. Standart olan ürünlerin bazıları 2 parçadan oluşmaktadır. Dantelsiz jartiyerler ise ürünün içine dahil olmayıp ek olarak satın alınabilmektedir. Ücretsiz kargo avantajına sahip olan öğrenci kostümleri tek tek karşılaştırılarak ve fiyat listeleri baz alınarak satın alınabilir. 
 
 Alternatif Öğrenci Kostümü Modelleri 
 
Alternatif öğrenci kostümü modellerinde siyah ve beyaz çorap seçenekleri ürüne dahil olarak satılmaktadır. Tamamen esneme payı olan mikro kumaşlar ile uzun süreli ve dayanıklı kullanımlara ek olarak her bedene uygun üretilmiş özel bedenler de öğrenci kostümü modelleri içerisinde yer almaktadır. Ekose etek ve gömlek ile kombin oluşturmak isteyen bayanlar için de farklı tasarımlara imza atmış seçkin ürünler kataloglar arasından seçilmektedir. En küçük bedenden başlayıp XXXL bedenlere kadar geniş bir ürün seçkisi de hanımlara özel bir şekilde sunulmaktadır. Tercihleri deriden yana olan bayanlar için de liseli kıyafetlerinin belli başlı parçaları gerçek deriden üretilmektedir.
 
Likralı kumaşlara alternatif olarak ekose kumaşlar da birbirlerine paralel çizgileri ile ürünlere renk ve zenginlik katmaktadır. Alt kısımda yer alan jartiyerlerde beyaz, kırmızı ve siyah gibi alternatif renk seçimleri mevcuttur. Göğsü açıkta bırakan modellerin yanı sıra karnı açıkta bırakan modeller de bulunmaktadır. 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.