2017 Sütyen Modelleri

Sütyen, sadece ihtiyaç olan bir iç çamaşırı olmaktan, çok daha fazlasıdır. İç giyiminde şık olmanın ve göğüslerin düzgün görünmesinin de bir göstergesidir. Bundan dolayı, doğru ve şık bir sütyenin kullanılması son derece önemlidir.
 
Push-Up Sütyenler, Göğüsleri 2-3 Beden Büyütüyor mu?
 
Push-Up sütyen modelleri, göğüsleri bir anda 2 beden büyütme özelliğine sahip. Üstelik kullanması da bir o kadar konforlu ve rahat. Stilleri, standart sütyenlerden oldukça farklı. Göğüsleri tam olarak dolduruyor ve kavrıyor. Üstelik göğüsleri destekleme biçimi oldukça nazik ve fonksiyonel. Göğüsleri yukarı doğru kaldırma özelliğine de sahip. Fiyatı da sanıldığının aksine, çok pahalı değil. Ortalama olarak bakıldığında, 20 TL ile 100 TL arasında değişiyor. En önemlisi de, oldukça doğal bir görünüme sahip olması.
 
Soft Cup Sütyenler, Uyku Sırasında Tercih Edilebilir mi?
 
Soft Cup sütyen modellerinde tel desteğinin olmaması ve dikiş izinin bulunmaması nedeniyle, oldukça rahat bir kullanıma sahip. Bu sebeple, uyku sırasında oldukça kolaylık sağlıyor ve bir rahatsızlık vermiyor. Tasarımı ise oldukça şık ve zarif. Kadınların büyük bir çoğunluğu, yatarken soft cup sütyen kullanmayı tercih ediyor.
 
Yaz Aylarında Hangi Sütyen Modeli Tercih Edilmeli?
 
Yaz aylarında kullanılan en konforlu sütyen modeli, hiç kuşkusuz straplez sütyen modelidir. Üstelik bu modelde bulunan sütyen bedenleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Straplez sütyenler, askısız bluz ve elbiselerle rahatlıkla kullanılıyor. Düşük omuzlu kıyafetlerde de kullanım kolaylığı sağlayan, oldukça şık sütyen modeli özelliğine de sahip.

 

Yorum Yazın

Doğrulama Kodu