2017 Jartiyer Modelleri Jartiyer, çorapların kaymasını önleyen bir bağ olmasından çok, iç giyimde şık olmanın en önemli göstergelerinden de biridir. Jartiyerler, öylesine şık ve zarif tasarımlara sahiptirler ki, kullanan kadınları bir anda olukça seksi bir görünüme sokabilirler. Jartiyer takımları, kimine göre aslında seksi görüntüyü en iyi yansıtan bir gece kıyafetidir. Bunun yanı sıra, bir iç giyim olarak, gündüz kullanan kadınların sayısı da bir hayli fazladır.

 

 Yeni Sezon Jartiyer Modelleri Nelerdir?

 

            Yeni sezonda, korseli ve dantelli jartiyerler oldukça favori. Beli ince gösteren korseyle tamamlanan jartiyerler, zarif bir görünüm kazandırıyor. Bunun yanı sıra, 4 bağdan oluşan jartiyerlerin yerini, 6 bağdan oluşan yeni modeller aldı. Bu tasarımlar, eski jartiyerlere göre çok daha seksi bir görünüm kazandırıyor. Jartiyer çorabı üst kısmında bulunan dantel detayların ise, yeni sezonda daha da genişlediğini görüyoruz. Yaklaşık 10-15 santim genişliğinde olan bu danteller, çok zarif çizgilere sahip.

 

            Plastikten yapılan jartiyer parçalarının yerini ise, yeni sezonda metal olanları aldı. Simli ve taşlı parçalar, jartiyerlere oldukça şık bir görüntü kazandırıyor. Vintage ve Retro tarzı jartiyer modelleri, yeni sezonda da oldukça favori. Özellikle siyah ve beyaz modeller, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra, bordo ve kırmızıyla, pembe ve gece mavisi renkleri de tercih ediliyor.

 

 Jartiyer Takımları Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

 

            Eğer jartiyeri takım olarak almak istiyorsanız, parçaların doğru birleştirilmesi önem taşımaktadır. Aralarındaki uyumunda doğru kombinlenmesi gerekir. En önemlisi de, vücut tipine göre doğru jartiyer seçimidir. Ölçünüze uygun olmayan jartiyer modelleri, sizi olduğunuzdan şişman veya zayıf gösterecektir. 

Yorum Yazın

Doğrulama Kodu