Hizmetçi Kostümü

Hizmetçi Kostümü

Hizmetçi Kostümü Seçenekleri

            Tıpkı hemşire ve öğrenci kostümlerinde olduğu gibi hizmetçi kostümlerinde de jartiyerli ve jartiyersiz olarak ikiye ayrılan demo ürünler mevcuttur. Jartiyerler ürüne dahil olmayıp ek ücrete tabi tutulmaktadır. Hizmetçi kostümlerinin lame deriden yapılma versiyonları mevcuttur. Parlak ve yırtılmaz deri sınıfında yer alan lame derilerin yanında ekose kumaş ile desteklenmiş etekleri ile birlikte satılmaktadır. Düzenli desenlerin bir araya getirilerek oluşturulduğu ekose kumaşlar ile birlikte modern ve cazibeli tasarımlara imza atılmaktadır.

            Kolluklar ve çoraplar ek fantezi seçenekleri olarak ürün ambalajlarının içerisinde ücrete dahil olarak bulunmaktadır. Kostümlerde çok renkli uygulamaların yanı sıra tamamen müşterilere bırakılmış renk seçenekleri de mevcuttur. Transparan tangalar, sütyenler ve transparan eteklerden oluşan üçlü kombine ev sahipliği yapan hizmetçi kostümleri de ek bir seçenek olarak ürün kategorilerinde yer almaktadır. İsteyenler için ayrı bir şıklık ve cazibe noktası oluşturan 2 adet bacak bandına sahip ürünler de bulunmaktadır.

            Hizmetçi başlıklarına sahip olan ürünler de farklı beğenilere açık bir şekilde imal edilmektedir. Tüylü toz alıcı aksesuarlar da ürün kategorisine dahil olarak satılmaktadır. Farklı kumaş türlerinden meydana getirilmiş kostümleri denemek isteyen hanımlar için saten ve dantel kumaştan imal edilmiş alternatif modeller de bulunmaktadır. Boyundan ve arkadan bağlanan modeller de farklı tercihler içinde yer almaktadır.

 

 Hizmetçi Kostümü Satın Alma Seçenekleri

            Hanımlar tarafından en fazla satın alınan fantezi elbiselerin başında gelen hizmetçi kostümü çeşitli satın alma seçeneklerine ve avantajlarına sahiptir. Söz konusu ürünlerde gizli kargolama ve gizli ambalajlama seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda kapıda ödeme kolaylığı da sunulan ek avantajlar kapsamında yer almaktadır. Her beden için uygun bir standartta üretilen hizmetçi kostümü farklı tasarımlara ve desenlere sahip bu ürünler kategorisinde bulunan kişiye özel ürünlerdir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.