Hemşire Kostümü

Hemşire Kostümü

Hemşire Kostümü Seçenekleri

            Fantezi gecelikler ve elbiseler bölümünde yer alan ve çeşitli modelleri bulunan hemşire kostümü hanımların özel geceler için tercih edeceği son moda ve modern elbiseler lansmanında yer almaktadır. Çeşitli renk seçenekleri hemşire kostümü modellerinde yer almaktadır. Üretimi en fazla yapılan ve piyasa içerisinde en fazla rağbet edilen kostüm rengi ise beyazdır. Bununla birlikte isteyenler ve talep edenler için kırmızı ve siyah gibi alternatif renkler de mevcuttur.

            Belinin iki tarafı açık ve transparan olan modeller de ek seçenekler arasında yer almaktadır. Yakası tamamen deri olan ürünler de ürün katalogları arasında bulunmaktadır. Hemşire kostümleri tek başına bir elbise olarak satılabildiği gibi arzu eden hanımlar için jartiyer ile birlikte kombin oluşturan ürün katalogları da yer almaktadır. Özel bölgeleri açık, tanga ve g string ile birlikte satılmakta olan hemşire kostümleri de farklı ürünleri alışveriş listelerine eklemek isteyen müşteriler için özel imal edilmiş ürünler sınıfı içerisindedir.

            Genel olarak hemşire kostümleri üç büyük ve temel parçadan oluşmaktadır. İlk parça gecelik olan kısımdır. İkinci bölüm külot parçasından oluşmaktadır. Üçüncü bölümü ise hemşirelerin vazgeçilmez aksesuarı olan kep oluşturmaktadır. İsteyen hanımlar için kırmızı jartiyer çorabı ile süslenmiş göğüs bölgesi açık tamamen ithal olan ürünler de alternatif seçenekler arasında yer almaktadır. Hemşire kostümleri esneme payı olan ve tamamen kaliteli bir kumaş türü olan likralı kumaş türlerinden üretilmektedir.

 

 Hemşire Kostümü Bedenleri

            İsteyen herkes için özel üretilmiş hemşire kostümleri Small bedenden başlayarak tüm bedenleri kapsamaktadır. Sırası ile M / L / XL / XXL / XXXL ve Standart bedene uyumlu üretimler mevcuttur. Standart bedenler esneme seçeneğine sahip olduğu için Medium, Small ve Large bedenlere sahip hanımlar tarafından tercih edilmektedir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.