Satın almış olduğunuz ürünleri geçerli iade / değişim şartlarına uyması durumunda iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ambalajı tahrip edilmiş, hasar gören ürünleri iadesi kabul edilmemektedir.


Satın almış olduğunuz iç giyim ürünlerinde hijyen nedeni ile hiçbir şekilde iade veya değişim mümkün değildir Tene temas eden ve kişiye özel ürünlerin, sağlık açısından sakıncalı görüldüğü için Sağlık Bakanlığı tarafından değişim veya iade yapılması uygun görünmemektedir.


Ayıplı (defolu) ürün nedeni ile başlatılan iade işleminde, ürün incelenmek üzere üreti firmaya gönderilir. Firmadan gelecek geri bildirim doğrultusunda ürün iadeniz onaylanır veya yeni ürün tekrar gönderilir.

İade / değişim için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilir, daha detaylı bilgi alıp ürününüz için iade / değişim işlemini başlatabilirsiniz.


Yeni Sipariş İptali : Satın almış olduğunuz ürün eğer kargolanmamış ise iletişim sayfasından bizle irtibata geçerek siparişinizin iptalini sağlayabilirsiniz. Kargoya verilmesi durumunda ise üst kısımda yer alan iade şartları geçerli olacaktır.


Ödeme İadesi : İade talebinizin kabul edilmesinin ardından en geç 5 iş günü içerisinde para iadeniz tamamlanmaktadır.