Fantazi Giyim

Fantazi Giyim

Güzel giyinmek ve seksi giyinmek arasındaki farkı bilmek gerekiyor. Karşı cinsi etkileyebilmek için giyilecek kıyafetin belli özellikleri ve kombin uyumuna dikkat edildiğinde daha göz alıcı bir hale meydana çıkıyor. Öncelikle seksi görünmek için öz güven oldukça önemlidir. Cesur ve rahat olunması gerekiyor. Seksilik kavramı kişiden kişiye değişiyor, bu yüzden kişiye ve arzularına göre seksi giyim daha iyi sonuçlar verebilir.

Askılı kıyafetler tercih edildiği zaman omuz bölümünü açık olması dikkat çekmesi olduğundan daha seksi gösteren bir unsurdur. Askının ince olması da bu durumun püf noktaları arasındandır. Giyilecek olan elbisenin iç çamaşırı detaylarını andırması da başlı başına bir seksi görünüm için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bel ve göğüs kısmının vücuda oturması ile ortaya çıkan görüntü sonucunda karşı cinsin etkilendiği saptanmış bir gerçektir.

Boyundan bağlama detayı olan elbiseler ise omuzları ön plana çıkararak karşı cinsin arzu ettiği bir görünüm sağlar.

İç giyim konusu ise en önemli seksilik göstergesidir. Özellikle gecelik konusunda hassas seçimler yapılmalıdır. Üzerinde yağ gibi kayan bir ipek gecelik açık bir renk tonu ile olduğundan daha seksi gösterir. Saten gecelik tercihlerinde ise kırmızı yani aşk ve tutkunun rengi tercih edilmelidir. Gecelik seçiminde düz modeller yerine pencere detaylı ve kadınlığı ön plana çıkaran modeller tercih edilmelidir. En çok tercih edilen modeller arasında jartiyer takımların beyaz rengi bulunuyor. Her ne kadar gecelik de olsan ince topuklu bir ayakkabı ile çok daha seksi bir görünüm elde ediliyor.